Global gb 2 1-piirijärjestelmän ulkonäköön ja muotoiluun on kiinnitetty erityistä huomiota. Se sopii erityisesti näyteikkunoiden valaisemiseen.
Siron ja huolitellun ulkomuodon ansiosta sitä käytetään myös kodeissa.
GLOBAL base järjestelmän voi asentaa pinta- ja uppoasennuksena sekä kattoon että seinälle. Moduulimitoitetuilla liitososilla on
neliöiden tekeminen mahdollista. Kaikkien liitososien kannet kiinnittyvät ilman ruuveja ja ulkonäkö on huoliteltu ja tyylikäs.
Lisäksi liitososien kannet avautuvat kokonaan, jolloin asennukselle jää hyvin tilaa. Järjestelmän kulma-, keski- ja T-kappaleet on
suunniteltu myös virransyöttämiseen ja virransyöttöjohto on kätevä kytkeä.
Miltä täydellinen kokoonpano näyttää? Päättäkää itse, kun käytätte kiskovalaistusta
Valojen sijoittaminen ja ohjaaminen erikseen on järkevää nykyaikaisissa työtiloissa ja muualla. Kiskovalaistus on täydellinen väline ravintoloissa, baareissa tai hotelleissa, jotta voit reagoida nopeasti muuttuviin huoneolosuhteisiin. Miten se toimii? Valitse yksinkertaisesti sovellukseesi sopiva insertti ja kiinnitä se yhdellä napsautuksella. Aina uutta. Ja aina erilainen.
Yksinkertaisesti fiksu. 1-vaiheinen kisko.
Haluavatko ihmiset juhlia baarissasi aamukolmeen asti? Silloin nopein tapa päättää työpäivä on ehdottomasti 1-vaiheinen rata. Sillä voidaanhan kaikki valot sammuttaa samaan aikaan. Ja kytkeä ne helposti uudelleen päälle seuraavana aamuna. Haluatko sen heti? Aloita sitten oikeiden inserttien valitseminen. Lataa kaikki tarvitsemasi tiedot suoraan tuotesivulta.